P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Baltijos kelio 30-metį paminėjo garsiai ir jūriškai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-23


Penktadienio vakarą, minint Baltijos kelio 30-metį, burlaivis „Meridianas“ iškleidė Lietuvos, Latvijos ir Estijos vėliavų spalvomis dekoruotas bures.

Šiai iškilmingai akcijai suteiktas simboliškas pavadinimas „Laisvės ritmu“.

Renginio organizatoriai kvietė visus atsinešti mušamuosius instrumentus ir jungtis prie jam session’o (liet. Imrovizuoto grojimo). Mušant bendrą ritmą buvo sugroti tris žinomiausi atgimimo kūriniai- Baltijos kelio himnas „Bunda jau Baltija“, „Šaukiu aš tautą” ir „Palaimink, Dieve, mus”.

Specialiai šiam himnui ir kitiems dviems kūriniams grupės „ROYCE“ būgnininkas Dainius Kažukauskas sukūrė aranžuotes, skirtas mušamiesiems. Kūrinius atliko žinomi Klaipėdos atlikėjai – Steponas Januška, Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė ir Edita Bodrovaitė-Rukienė.

Būgnams ir perkusijoms vadovavo studija „Grock“, kurios priešaky – būgnininkas Jotvilas Švirinas. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Indėnų „Vinetu kaimas“.

Baltijos šalių vėliavų spalvomis puoštos „Meridiano“ burės bus išskleistos tol, kol leis oro sąlygos. Per tą laiką žmonės kviečiami fotografuotis prie Klaipėdos simbolio ir dalintis nuotraukomis su grotažyme #BaltijosKelias30.

Martyno Vainoriaus nuotr.


Miesto straipsnių vidus

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-08-23

Vienas komentaras apie “Baltijos kelio 30-metį paminėjo garsiai ir jūriškai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt