P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Baltijos kelio 30-metį paminėjo garsiai ir jūriškai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-23


Penktadienio vakarą, minint Baltijos kelio 30-metį, burlaivis „Meridianas“ iškleidė Lietuvos, Latvijos ir Estijos vėliavų spalvomis dekoruotas bures.

Šiai iškilmingai akcijai suteiktas simboliškas pavadinimas „Laisvės ritmu“.

Renginio organizatoriai kvietė visus atsinešti mušamuosius instrumentus ir jungtis prie jam session’o (liet. Imrovizuoto grojimo). Mušant bendrą ritmą buvo sugroti tris žinomiausi atgimimo kūriniai- Baltijos kelio himnas „Bunda jau Baltija“, „Šaukiu aš tautą” ir „Palaimink, Dieve, mus”.

Specialiai šiam himnui ir kitiems dviems kūriniams grupės „ROYCE“ būgnininkas Dainius Kažukauskas sukūrė aranžuotes, skirtas mušamiesiems. Kūrinius atliko žinomi Klaipėdos atlikėjai – Steponas Januška, Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė ir Edita Bodrovaitė-Rukienė.

Būgnams ir perkusijoms vadovavo studija „Grock“, kurios priešaky – būgnininkas Jotvilas Švirinas. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Indėnų „Vinetu kaimas“.

Baltijos šalių vėliavų spalvomis puoštos „Meridiano“ burės bus išskleistos tol, kol leis oro sąlygos. Per tą laiką žmonės kviečiami fotografuotis prie Klaipėdos simbolio ir dalintis nuotraukomis su grotažyme #BaltijosKelias30.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-08-23

  Vienas komentaras apie “Baltijos kelio 30-metį paminėjo garsiai ir jūriškai”

  1. AvatarŠaunu (IP: 188.69.210.166)

   Puiku, gražiai ir tikrai jūriškai paminėta

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt