P0

Sportas

Klaipėdoje trijų šalių rankininkai paminėjo Baltijos kelio 30-metį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-23


Penktadienio popietę Klaipėdoje prasidėjo jau devynioliktasis tarptautinis rankinio turnyras pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti. Šiais metais turnyro pradžia sutapo su išskirtine diena – Baltijos kelio 30-mečiu.

Šiemet turnyre dalyvauja Lietuvos, Latvijos ir Estijos rankininkai, kurie pirmąją turnyro dieną simboliškai pakartojo Baltijos kelio gyvąją grandinę, skambant trikalbei dainai “Bunda jau Baltija!”.

„Tokią dieną norėjome padaryti ką nors išskirtinio, nes sutapo dvi svarbios progos – Baltijos kelio sukaktis ir tarptautinis rankinio turnyras, kuriame kaip tik dalyvauja visų trijų šalių atstovai. Bent porai minučių aikštelėje buvome ne varžovai, o tiesiog draugiškų, broliškų šalių piliečiai, prisiminę ir pagerbę tuos du milijonus žmonių, prieš trisdešimt metų susikibusių rankomis nuo Vilniaus iki Talino”, – apie kilusią idėją kalbėjo Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas” vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.


2019-08-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt