P0

Verslas

„Inovacijų savaitė 2019“ renginiai – ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-26


Ketvirtus metus iš eilės vykstantis festivalis „Inovacijų savaitė 2019“ šiemet aplankys ir Klaipėdą.

Rugsėjo 17 d. Kultūros fabrike vyks renginys „Dirbtinio intelekto klasė”, o rugsėjo 20 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kvies į tris dienas truksiantį uosto technologijų  hakatoną „Portathon Baltic 2019“. Socialinių mokslų kolegijoje tądien vyks forumas „Dirbtinis intelektas: iššūkiai, patirtys ir įžvalgos”.

„Inovacijos dažnai laikomos išimtinai verslo ir mokslo reikalu, tačiau taip nėra. Inovacijos ne tik veikia visuomenės gyvenimą, mūsų kasdienius įpročius, bet ir kyla iš visuomenės, virsta naujais verslais, augina šalies startuolių bendruomenę. Todėl visuomenės švietimas, supažindinimas, kaip atsiranda inovacijos, kokios jos gali būti yra ne mažiau svarbu nei šios srities reguliavimas“, – pranešime spaudai cituojamas ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

„Festivalio programos kūrėjai yra aktyvūs inovacijų ekosistemos dalyviai, kurie turi tikslą, kad Lietuva pasiektų proveržį šioje srityje. Kviečiame visus norinčius prisijungti ir kartu organizuoti renginius, dalytis sėkmės istorijomis ir pasiteisinusia inovacijų praktika“, – teigia Kęstutis Šetkus, festivalį organizuojančios Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius.

Festivalio metu didelis dėmesys sutelkiamas į perspektyvių idėjų plėtrą, kurias generuoja jaunimas ir startuoliai, kad šios idėjos virstų sėkmingais verslais bei inovacijomis, garsinančiomis Lietuvą. Jaunimui bus atviri net 3 hakatonai didžiuosiuose mietuose: Vilniuje Saulėtekio mokslo ir technologijų parkas pristato hakatoną „Hack4Vilnius“, Kir Panevėžio mokslo ir technologijų parkas – į renginį „Idėjų Savaitgalis 2019“.

Registruotis į renginius galima festivalio svetainėje www.inovacijusavaite.lt


  2019-08-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt