P0

Uostas ir jūra

Vėl atvyks „Costa Pacifica”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-26


Antradienį nuo 10 iki 18 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „Costa Pacifica”. Šiuo laivų į mūsų miestą atvykta 3301 svečias iš 42 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis iš Vokietijos.

cruisemapper.com nuotr.

„Costa Pacifica” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2011-ųjų. Rugpjūčio 27 d. vizitas – ketvirtasis šiais metais. Šį kartą laivas atvyksta iš Talino, o palikęs Klaipėdos uostą keliaus į Rygą. Dešimties dienų kruizo metu iš Kylio išvykę užsienio svečiai dar aplanko Švediją, Suomiją, Rusiją.

Laive yra 1507 kajutės, 5 restoranai, 13 barų, 6000 kv. m. užimantis SPA centras, 4 baseinai, vandens čiuožykla, kazino, teatras bei virtualaus pasaulio kambarys. Keleiviais rūpinasi 1110 įgulos narių.

290 m ilgio „Costa Pacifica” pastatyta 2009 m. Italijoje. Laive yra 17 denių, iš kurių net 14 skirti keleiviams. Su Italijos vėliava plaukiojantis laivas priklauso jungtinei JAV ir Didžiosios Britanijos kruizinių linijų kompanijai „Carnival Corporation & plc”. Laivo operatorius – „Costa Crociere”.

Uosto vidus kompas

2009 m. „Costa Pacifica” drauge su kitu „Costa Cruises” laivu – „Costa Luminosa” pateko į pasaulio Gineso rekordų knygą, kaip laivai pakrikštyti tą pačią dieną tame pačiame uoste.


2019-08-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt