P0

Transportas

Sunkvežimiai ir toliau važiuoja Statybininkų prospektu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-28


Policija skelbia, jog reaguodama į uostamiesčio gyventojų skundus dėl sunkiasvorio transporto keliamo triukšmo Statybininkų pr., kur šių transporto priemonių eismas uždraustas, antradienį tikrino, kaip laikomasi šio draudimo.

Dalis sunkvežimių vairuotojų nepaiso kelio ženklo, draudžiančio važiuoti Statybininkų pr. Martyno Vainoriaus nuotr.

Paaiškėjo, jog iš 86-ių nustatytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų net 35-is padarė krovininio transporto vairuotojai. Jie visi pažeidė kelio ženklą, draudžiantį  krovininių automobilių eismą Statybininkų pr. Skelbiama, jog vairuotojams už šiuos pažeidimus skirtos piniginės baudos.

Priemonės metu taip pat nustatyti 24 greičio viršijimo atvejai, 10 nedrausmingų vairuotojų naudojosi mobiliaisiais telefonais vairuodami, du vairuotojai buvo nubausti už tai, jog nepraleido per kelią einančių pėsčiųjų.


2019-08-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt