P0

Uostas ir jūra

Paskutinį vasaros penktadienį – du kruiziniai laivai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-30


Rugpjūčio 30-ąją į Klaipėdą atplaukė du kruiziniai laivai – „Europa 2” ir „Marina”, kuriais atvyko daugiau nei 1700 svečių iš 33 šalių.

„Europa 2” prisišvartavo Klaipėdos kruizinių laivų terminale ir juo bus galima pasigrožėti iki 18 val. O „Marina” nuo 10 iki 20 val. bus prisišvartavusi prie „Klaipėdos Smeltės” krantinių.

Dainiaus Urbanavičiaus nuotr.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, „Europa 2” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2016-ųjų. Šiemet tai pirmasis ir vienintelis šio laivo vizitas mūsų mieste. „Europa 2” atvyksta iš Sankt Peterburgo. Palikęs Klaipėdą laivas vyks į Danijai priklausančią Bornholmo salą. 13 dienų kruizo metu iš Hamburgo išplaukęs laivas dar aplanko Švediją, Estiją, Suomiją.

225 m ilgio 11 denių laivas buvo pastatytas 2013 m. Prancūzijoje. Su Maltos vėliava plaukiojantis laivas priklauso Vokietijos kruizinių linijų kompanijai „Hapag-Lloyd”.

„Marina” Klaipėdoje vieši kasmet nuo 2014 m. Penktadienio vizitas – jau trečiasis šiais metais. Šį kartą „Marina” atvyksta iš Rygos, o palikusi Klaipėdą keliaus į Gdanską. 10 dienų kruizo metu iš Stokholmo išplaukę užsienio svečiai dar aplanko Estiją, Rusiją, Suomiją,Lenkiją, Vokietiją bei Daniją.

„Marina” pastatyta 2011 m. Italijoje. 251 m ilgio ir 15 denių laivas, plaukiojantis su Maršalo salų vėliava, priklauso Norvegijos kruizinės laivybos kompanijai „Norwegian Cruise Line Holdings”. Laivo operatorius – JAV įsteigta kompanija „Oceania Cruises”.


2019-08-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt