P0

Fotoreportažai, Verslas

Klaipėdoje atidaryta galingiausia Europoje vadinama tunelinė plovykla (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-04


Trečiadienį oficialiai atidaryta pirmoji bendrovės „Švaros broliai“ tunelinė plovykla Klaipėdoje.

Eglės Sabaliauskaitės nuotr.

Anot pranešimo spaudai, tai yra galingiausia tunelinė automobilių plovykla Europoje, kurioje automobilis nuplaunamas per 96 sekundes, o per valandą čia galima nuplauti daugiau nei 200 transporto priemonių.

Į pirmąjį plovimą, žymintį plovyklos atidarymą, riedėjo automobilis, kurio ekipaže – ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Teigiama, kad šioje tunelinėje plovykloje įdiegti nauji technologiniai sprendimai, iki šiol netaikyti Lietuvoje, – veikia išmanioji sistema, kuri prisitaiko prie kiekvieno automobilio matmenų. Transporto priemonės į plovyklą gali patekti dviem juostomis. Viena skirta kasoje atsiskaitantiems vairuotojams, kita – turintiems abonementus.

Plovykloje taip pat yra savitarnos zona salono valymui – sumontuota daugiau kaip 30 antgalių, tad vienu metu galima siurbti 16 automobilių, veikia nemokamos automobilių kilimėlių valymo mašinos.

Nauja tunelinė plovykla, veikianti automatinio konvejerio principu, vienu metu plaunanti vienas po kito judančius automobilius, yra įsikūrusi Minijos gatvėje.  Į šią plovyklą buvo investuota 2,5 mln. eurų.

Iš viso dabar Lietuvoje jau veikia septynios „Švaros brolių“ tunelinės plovyklos: keturios Vilniuje, dvi Kaune ir viena Klaipėdoje.

Parengta pagal  „Nova media” pranešimą

Eglės Sabaliauskaitės nuotr.


  2019-09-04

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje atidaryta galingiausia Europoje vadinama tunelinė plovykla”

  1. AvatarTunelis (IP: 85.232.128.52)

   Vaikų darželis, mokam merui alga už tai, kad lakstytų kaip PIRMASIS VARTOTOJAS, po plovykla, kirpykla, ortodontu kabinetus, žaidyklas ir t.t. O kad miestas praranda ES lėšas jis net nežinojo, nes jam tiesiog nerūpi. BRAVO Grubliauskai, varyk toliau!!!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt