P0

Spyglys

Dovanelė merui?* (3)

Spyglys
2019-09-05


Jau keletą dienų istorinėje miesto dalyje, prie Dangės krantinės, ilgesingai į mero langus žiūri didžiulis padaras, kurį ne vienas pro jį praeinantis miestietis ar svečias girdint Spygliui pavadino kiču.

Palangos valdžia jo lygtai apsiritai į miestą neįsileido, o Klaipėdos klerkai kaip didelę vertybę leido paguldyti ant žolytės prie Klaipėdos rotušės.

„Kaip galėjo suderinti visus leidimus visi derintojai – vieni dievai težino. Bet, matyt, jiems kičas ir beskonybė akių nebado”, – su Spygliu savo nuomone dalinosi viena miestietė.

Pats Spyglys turi dar vieną versiją – gali būti, jog tai yra subtili dovanėlė merui už tai, kad jis su savo kompanija pernai išpašalvonyjo jų viršininką, kurį dalis pavaldinių po to demonstratyviai išlydėjo plojimais ir gėlėmis. Gali būti, kad tarp plojusiųjų buvo ir dabar dėję parašus ant leidimo šiam padarui apsigyventi prie rotušės.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-09-05

3 komentarai “Dovanelė merui?*”

  1. Kongui tinka! Puiki dovana bus kad ir mėšlo krūva! Smirdėjo, smirdi ir smirdės Klaipedos miestas dar ilgai. Dovana tai parodo! Tuoj plastikinių palmių bus vietoje nuopjautų brandžių medžių! Atvyks afroamerikiečiai, Kongas su jais sutars, požiūris į miesto senamiesčio kraštovaizdį toks pats, vienodas kaip ir Afrikos bendruomenių.

    • Gerai pasakyta. Bėda, kai viršininkams trūksta inteligencijos, bent elementaraus subtilumo ir noro pasidairyti kitomis akimis po pasaulį, perimti civilizuotų , pažangių šalių patirtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt