P0

Švietimas

LCC sulaukė didžiausio pirmakursių skaičiaus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-06


Klaipėdoje įsikūręs LCC tarptautinis universitetas skelbia, kad 2019-2020 mokslo metais turės studentų bendruomenę, kurią sudaro jaunuoliai iš daugiau nei 50 šalių.

„Jau trečius metus iš eilės mūsų studentų skaičius auga. Tai ne tik Priėmimo skyriaus, bet ir viso universiteto darbuotojų nuopelnas. Tuo pačiu LCC tobulina savo akademines programas, siūlo naujus studijų dalykus, o mūsų absolventų įgūdžius ir toliau teigiamai vertina tarptautiniai darbdaviai, – pranešime spaudai cituojama Aistė Motekaitienė, universiteo Rinkodaros skyriaus vadovė. – Dalis mūsų strateginio plano – universitetą užauginti iki 700 studentų skaičiaus. Per pastaruosius trejus metus mūsų universiteto bendruomenė jau užaugo iki 650 studentų. Šiemetinė pirmakursių grupė yra pati didžiausia ir pati įvairiausia – studentai atvyko net iš 30 šalių. Tai labai atspindi tai, kas ir yra LCC – tarptautinė bendruomenė, kartu studijuojanti ir dirbanti Klaipėdoje.“

Švietimo vidus

„Labiausiai džiaugiuosi pradėjusi šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijas LCC tarptautiniame universitete. Tikiu, kad ši programa man padės tobulinti įgūdžius įvairiose srityse ir kartu įgyti įvairiapusį išsilavinimą. Aš taip pat nekantriai laukiu progos dalyvauti „Work and Travel” programoje ir nuvykti į JAV. Tikiu, kad ši patirtis praplės mano akiratį ir padės labiau suprasti mūsų pasaulį. Šį rudenį pradėti studijas LCC reiškia, kad gavau bilietą į platų pasaulį!“, – pranešime cituojama ir iš Ukrainos, Dnipro, atvykusi studentė Hanna Motorina.

LCC tarptautinis universitetas oficialiai pradėjo savo naujus mokslo metus pirmadienį, rugsėjo 2-ąją. Mokslo metų pradžios ceremonijoje skambėjo LCC rektorės dr. Marlene Wall bei prorektoriaus dr. J.D. Miningerio sveikinimo žodžiai, buvo paskelbti vardinių Rektorės stipendijų ir akademinių stipendijų gavėjai. Ceremonijos metu buvo pristatytos LCC vyrų krepšinio ir futbolo komandos, o Studentų tarybos prezidentė Amy Duckworth supažindino su nauja šių mokslo metų Studentų taryba.


  2019-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt