P0

Uostas ir jūra

Sugrįžta „Hebridean Sky”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-07


Sekmadienį į Klaipėdą užsuks  kruizinis laivas „Hebridean Sky”. Tai bus jau antrasis jo vizitas šiemet.

cruisemapper.com nuotr.

Anot „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, ir šį kartą šiuo laivu atvyks apie 100 keleivių. Jis Klaipėdoje bus iki 13 val.

Laivas lankėsi Klaipėdoje 2004 m. tik tuomet jis vadinosi „Island Sun”. 2016 m. laivas buvo rekonstruotas ir pervadintas.

90 m ilgio, 7 denių laivas buvo pastatytas 1991 m. Italijoje. Šis su Bahamų vėliava plaukiojantis laivas priklauso mažųjų kruizinių laivų kategorijai. Juo gali plaukti ne daugiau kaip 120 keleivių. Laive nuolat dirba 72 įgulos nariai. Visos penkiuose deniuose išdėstytos kajutės – apartamentai.

Uosto vidus kompas

Laivas priklauso Didžiosios Britanijos kompanijai „Noble Caledonia”. Seniau tai buvo ekspedicijų laivas, vykdavęs į Arktį ir Antarktį.


2019-09-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt