P0

Švietimas

Paminėjo 10 metų jubiliejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-09


Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) paminėjo šios mokymo įstaigos 10 metų jubiliejų.

Dramos teatre vykusiose iškilmėse kolegijos bendruomenę su jubiliejumi sveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas, kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų bei kolegijos partnerių atstovai.

KVK direktorė Gražina Markvaldienė (centre) su jos vadovaujamo kolektyvo nariais bei studentais. Mato Baranausko nuotr.

Šventės metu buvo pagerbti ilgiausiai kolegijoje dirbantys darbuotojai. Sveikatos mokslų fakulteto dekanei Vidai Staniulienei už ilgametį atsakingą pedagoginį ir vadybinį darbą įteiktas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštas.

Švietimo vidus

Apdovanojimai įteikti ir ištikimiausiems socialiniams partneriams, kurių ilgametė partnerystė padeda rengti aukštos kvalifikacijos specialistus: UAB „Yazaki Wiring Tecnologies, „Swedbank“, Radisson Blue hotel, Klaipėdos universitetinei ligoninei, Klaipėdos jūrininkų ligoninei, Respublikinei Klaipėdos ligoninei, Palangos reabilitacijos ligoninei, Viliaus Gaigalaičio globos namams, Odontologijos centrui „LELA“, UAB „Espersen Lietuva“, UAB NRG Site, A. Griciaus autotransporto įmonei.

Nominacijos išdalintos ir aktyviausiems studentams, kurie labiausiai nusipelnė sporto, kultūros, mokslo, savanorystės veiklose.

„Aukštoji mokykla negalėtų sėkmingai gyvuoti be studentų, o Klaipėdos valstybinėje kolegijoje gausu gabių ir perspektyvių ateities specialistų”,- rašoma KVK pranešime spaudai.

Renginį papuošė Šeiko šokio teatro, styginių kvarteto „Musica Invino” pasirodymai, muzikinius kūrinius dovanojęs Rokas Spalinskas, o gerą vakaro atmosferą palaikė renginio vedėjas Ernestas Monginas.

INFORMACIJA 

KVK ištakos siekia 1902 metus. Per 117 metų ji turėjo net 24 pavadinimus, o 2009 metais, sujungus Klaipėdos verslo ir technologijų kolegiją su Klaipėdos kolegija, buvo suformuota jau 10-metį atšventusi Klaipėdos valstybinė kolegija. 


2019-09-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt