Kultūra

Klaipėdiečiui marinistui – netradicinis apdovanojimas (1)

Vytautas Valevičius
2019-09-10


Liepojos miesto muziejus surengė antrą tarptautinę parodą „Marina 2019“. Darbų buvo daug, nes dalyvavo įvairaus amžiaus asmenys. Lietuvos dailininkų buvo nedaug, vienas iš jų – klaipėdietis marinistas Povilas Dirgėla.

Aišku, kad paveikslų ir kitokių darbų gausybėje jo paveikslas galėjo pražūti, bet to neįvyko. Miesto gyventojai ir svečiai galėjo pasirinkti mėgstamą darbą ir už jį balsuoti, t.y. priklijuoti „paukščiuką” prie patikusio darbo autoriaus pavardės.

Auditorija skyrė Povilo Dirgėlos darbui 152 žymenis. Tad jis buvo apdovanotas retro plaukimo kostiumu iš XIX amžiaus.

Daugiau apie parodą galima rasti čia.


2019-09-10

Vienas komentaras apie “Klaipėdiečiui marinistui – netradicinis apdovanojimas”

  1. Gerbiamas autoriau, buvo malonu skaityti jūsų straipsnį, bet norėčiau jį papildyti. Parodoje dalyvavo 150 dailininkų iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir 7 tapytojai iš Lietuvos. Dailininkas Povilas Dirgėla surinko daugiausiai žiūrovų simpatijų, už tai gavo prizą ir kvietimą dalyvauti kitoje bienalėje nekonkurso būdu. Pagarbiai – Vida, parodos atidarymo ir uždarymo liudininkė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt