P0

Kultūra

Naujojoje Klaipėdos galerijoje – akvarelių paroda „Iš kelionių” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-10


Rugsėjo 12-ąją, ketvirtadienį, 17.30 val., Naujojoje Klaipėdos galerijoje, įsikūrusioje mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, bus pristatoma septynių dailininkų, kuriančių akvarelės technika, kūrybos paroda.

Praėjusių metų rudenį grupė akvarelininkų iš Lietuvos dalyvavo festivalyje Karlskronoje (Švedija) ir ten surengė net dvi akvarelės darbų parodas – Jūrų muziejuje (Marinmuseum) ir Etnografijos muziejuje (Blekinge museum). Parodos pavyko, todėl buvo sumanyta jas perkelti ir parodyti klaipėdiečiams, juo labiau kad šiuos miestus – Klaipėdą ir Karlskroną – sieja draugystės ryšiai.

Kitą ekspozicijos dalį sudarys akvarelės darbai iš šių metų vasarą vykusio tarptautinio akvarelės festivalio ir plenero Helsinkyje (Suomija).

Parodoje dalyvauja Vilniaus, Helsinkio, Šiaulių ir Klaipėdos dailininkai. Šiauliams atstovauja tapytojas Voldemaras Barakauskas – abstrakčios akvarelės meistras, ir Antanas Visockis – profesorius, tapytojas, akvarelininkas, ilgametis Šiaulių pedagoginio universiteto dėstytojas, akvarelėse savitai taikantis puantilistinę techniką.

Vilnietė Eglė Lipeikaitė – daugelio tarptautinių akvarelės parodų dalyvė ir prizininkė, kita sostinės atstovė – architektė Laima Tamoševičienė akvarele „studijuoja“ miesto architektūrą.

Akvarelininkas Sergej Lysyj, pamėgęs didmiesčių, uostų motyvus, aktyviai dalyvaujantis žymiausiuose pasauliniuose festivaliuose ir parodose, bei minimalizmo, abstrakčios akvarelės meistrė Virginija Urbonavičienė – žinomi Klaipėdos dailininkai.

Kultūros straipsnių vidus

Irina Novokreščionova šiuo metu gyvena ir kuria Helsinkyje. Jos ryškios, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančios akvarelės, kurių pagrindinis motyvas – gėlės – užburia meistriškai įvaldyta technika.

Paroda veiks iki spalio 9 d.


  2019-09-10

  Vienas komentaras apie “Naujojoje Klaipėdos galerijoje – akvarelių paroda „Iš kelionių””

  1. Buvau parodoje. Tikrai uzburia Irinos tapytos geles. Esu didele geliu myletoja. Negaliu susilaikyti ir nepasidovanoti sau kokios kompozicijos is geliubutikelis.lt o visos drauges zino, jog bet kokia proga gaus jei ne asmeniskai, tai su pristatymu i namus. Mano manymu geles yra pati geriausia dovana moteriai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt