Spyglys

Vicemere, laukia ir „Neptūnas”* (3)

Spyglys
2019-09-10


Tuo metu kai keli tūkstančiai klaipėdiečių nebeapsikęsdami gyvenimo sąlygų pietinėje miesto dalyje stojo į Smarvės kelią, vicemeras Arvydas Cesiulis, kurio viena iš veiklos sričių yra gyventojų sveikatos priežiūra, buvo užsiėmęs itin svarbia misija – kaip rankinio klubo „Dragūnas“ delegacijos vadovas buvo išvykęs į tarnybinę komandiruotę Tel Avivan (Izraelis) dalyvauti „EHF Cup“ žaidynėse.

rkdragunas.lt nuotr.

Pikti liežuviai plaka, kad nors mero pavaduotojas yra atsakingas už kūno kultūros ir sporto plėtojimą mieste, labai neįprasta praktika, jog delegacijos vadovu būtų skiriamas politikas. Juk pernai tokias pareigas ėjusi Judita Simonavičiūtė neskrido kartu su „Dragūnu“ į Islandiją, nors ir nieko panašaus į Smarvės kelią tuo metu nebuvo.

Visgi net ir bjaurusis Spyglys neabejoja, kad jei ne aistringas vicemero sirgimas Tel Avivo tribūnose, „Dragūnas“  būtų buvęs tiesiog sutriuškintas, o dabar pralaimėta tik bendru devynių taškų skirtumu. Tad siūlo vicemerui būtinai dabar vadovauti ir visoms Klaipėdos „Neptūno” delegacijoms – juk jau pirmo FIBA Čempionų lygos etapo metu šviečiasi ne ką prastesnės tarnybinės komandiruotės į Saragosą (Ispanija), Salonikus (Graikija), Stambulą (Turkija), Brindizį (Italija) ir Dižoną (Prancūzija), o neptūniečiai su tokiu sirgaliumi tribūnose juk jaustųsi nepalyginamai tvirčiau. O smarvė ir sveikata, niekur nedingusios, palauks ir dar artimiausius ketverius metus.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-09-10

3 komentarai apie “Vicemere, laukia ir „Neptūnas”*”

  1. Prasiveržė istorikas į valdžią, dabar mėgaujasi “atstovavimu”. Dabar bus turistas už miesto pinigus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt