P0

Verslas

„Švyturio“ arenoje – „Fashion bazaar IŠPIRKTUVĖS”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-11


Rugsėjo 15 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks nuolaidų mugė „Fashion bazaar IŠPIRKTUVĖS“. Anot jo organizatorių, renginys pakvies atnaujinti garderobą „neregėtai žemomis dizainerių ir menininkų gaminių kainomis”.

„Fashion bazaar“ mugė visuomet garsėjo tuo, kad joje dalyvauja tik išskirtinį stilių ir aukštą kokybę simbolizuojantys lietuviški prekiniai ženklai, o išpirktuvėmis pavadinome todėl, kad čia bus daugiausia parduodami užsilikę praėjusio sezono dizainerių ir menininkų kūriniai, kurie neabejotinai išliks madingi ir kitąmet. Be abejonės, čia bus galima atrasti ir naujo sezono gėrybių! Mugės asortimentui bus taikomos įspūdingos nuolaidos, kurios labai patiks visiems savito stiliaus ieškotojams, nes kokybiškus drabužius ir aksesuarus bus galima įsigyti žymiai pigiau nei kitur. Todėl čia bus verta apsilankyti“, – pranešime spaudai cituojama UAB „Inzi group¨ direktorė, dizainerė ir viena iš renginio organizatorių Ingrida Rutkauskaitė.

Parengta pagal  „Inzi group¨ pranešimą


  2019-09-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt