P0

Politikų tribūna

Danės gatvėje – ištisą parą autobusams skirta zona (2)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-09-12


Nors kitas mano, kaip Tarybos nario darbas yra iš serijos „Atrask keletą skirtumų”, kurie yra minimalūs, tačiau jie iš esmės keičia situaciją Danės gatvėje – nuo šiol joje yra zona, skirta autobusams ištisą parą.

Audriaus Petrošiaus nuotr.

Mano prašymu buvo atliktas kelio ženklinimas – subraižytos stovėjimo vietos (linijos) pagal autobusų gabaritus, taip pat demontuotas ženklas, nustatantis laiko apribojimus parkavimui.

Perspektyvoje, iki kito vasaros sezono pradžios, norėčiau pasiekti sutarimą su turizmo agentūromis ir sudaryti sąlygas autobusams patogiai judėti aplink senamiestį – paimti ir išleisti keleivius, parkuoti autobusus – kad nebebūtų poreikio autobusams fiziškai važiuoti į senamiesčio gilumą.

Patogiam judėjimui bus išnaudota ir ši zona, keičiant naudojimosi ja taisykles. Pavyzdžiui, dvi vietas paliekant nuolatiniam stovėjimui, o dvi priekines skiriant keleiviams paimti ir išleisti, kuriose stovėjimas būtų apribotas iki 10 minučių ar panašiai.


  2019-09-12

  2 komentarai “Danės gatvėje – ištisą parą autobusams skirta zona”

  1. Avatarneringa (IP: 195.14.180.174)

   gerbiamasis, o jūs pabandykite iš ten įsukti dabar į dešinę, kai iki pat posūkio visą pirmą juostą užima autobusai.

   • AvatarCvak (IP: 86.38.207.147)

    O kam tau sukt į dešinę, jeigu ten važiuoti draudžiama? Apskritai ties sankryža (5 m iki perėjos) važiuojamąją dalį reikia susiaurinti iki 2 juostų, vieną paliekant posūkiui kairėn, kitą – važiavimui tiesiai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt