P0

Sveikata

Trys Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai nusižengė įstatymui (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-12


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad trys Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai laiku ir tinkamai nedeklaravo privačių interesų.

Tokį Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatyto reikalavimo pažeidimą padarė direktoriaus pavaduotojas medicinai Algirdas Liutkus, vyriausioji slaugytoja Aida Smagurienė bei Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vyresnioji specialistė Birutė Navickienė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

VTEK tyrimo duomenys rodo, kad A. Liutkus yra paskirtas eiti ligoninės viešųjų pirkimų komisijos pirmininko, o A. Smagurienė ir B. Navickienė – šios komisijos narių pareigas. Šiuos duomenis savo privačių interesų deklaracijose jie nurodė nesilaikydami įstatyme numatytų terminų.

Pareiga deklaruoti privačius interesus nuo pernai metų taikoma ir viešojo pirkimo komisijos nariams, asmenims, perkančiosios organizacijos vadovo paskirtiems atlikti supaprastintus pirkimus bei viešųjų pirkimų procedūrose dalyvaujantiems ekspertams. Privačių interesų deklaracijas viešųjų pirkimų procedūrose dalyvaujantys asmenys turi pateikti elektroninėmis priemonėmis ne vėliau, nei iki dalyvavimo viešojo pirkimo procedūrose pradžios. Šių asmenų privačių interesų deklaracijų duomenys pagal įstatymą yra vieši ir skelbiami VTEK interneto svetainėje.

Asmenys, pripažinti pažeidę Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinami, priimami, skiriami ar renkami į aukštesnes pareigas.


2019-09-12

Vienas komentaras apie “Trys Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai nusižengė įstatymui”

  1. kodel bijot rasyti apie tai koks dydelis nusikaltimas vyksta klaipedoje o gal ir visoje lietuvoje medicinoje? Kodel bijot rasyti apie tai kaip Nefridos kliinika mulkina savo pacientus, su suklastotais depresijos testais, kurie visiems rodo stipri depresija, taip jie bando apmulkinti ir pastumti visus i psichiatrija..tai zudikai, nusikalteliai, aferistai, ir tas testas patalpintas klaipedos universitetines ligonines gydytojo saite..jums tai neidomu?? ta afera vyksta uz mokesciu moketoju pinigus..kurie vietoje medicinos gauna, mulkinima ir zudima su psichotrpiniais. jurininku ligonines priimo skyriaus darbotojai taip pat visiems fabrikuoja psichikos sutrikimus, ir depresijas ir sizofrenijas ir kliedesius, tai tikri nusikalteliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt