Atliekų tvarkymo įmonėje žuvo du vyrai, vienas jų – ukrainietis (papildyta) (3)

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoPalmira Martinkienė
2019-09-13

Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešė apie penktadienio ryte Klaipėdos priemiestyje darbo vietoje nutikusią nelaimę.

Pranešime teigiama, jog 9.42 val. skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos rajone Aukštkiemių kaime esančioje įmonėje „Virginijus ir Ko” „presas prispaudė žmogų”.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Grauslienės teigimu, darbo vietoje žuvo du vyrai.

„Pirminiais duomenimis, vienas žuvusysis yra 1969 metų gimimo, kito duomenys dar tikslinami”, – sakė Komunikacijos poskyrio vadovė. Vėliau paskelbta, jog antram žuvusiam vyrui buvo 35-eri.

Susisiekus su Plungėje registruotos įmonės „Virginijus ir Ko”, užsiimančios atliekų tvarkymu, vienu iš darbuotojų, Mindaugu Slonksniu, jis atsisakė žurnalistei pasakyti įmonės vadovo telefono numerį, kuris įmonės tinklapyje neskelbiamas. Pats pakomentuoti įvykio irgi nesutiko.

„Aš nieko žurnalistams nekomentuosiu”, – šiurkščiai atšovė regiono vadovu įmonės tinklapyje pristatomas vyras, padėjęs telefono ragelį.

Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėjo Vytauto Ročio komentaras: 

Yra žuvę du vyrai ir vienas iš jų užsienietis, trečios šalies pilietis. Ukrainietis, komandiruotas į tą įmonę. Abu kūnai labai sumaitoti. Presas buvo remontuojamas, galima sakyti, kad remontuojant šitą presą nebuvo laikomasi elementarių reikalavimų. Atliekant remonto darbus reikia ir lenteles pasikabinti ir dar kai kuriuos dalykus. Pažeidimų ten yra ir kitokių, mūsų inspektoriai paėmė paaiškinimus, direktoriui duoti nurodymai pateikti visą informaciją. Mes dėl baudžiamosios atsakomybės nesprendžiame, mes atliksime tyrimą savo kompetencijos ribose, nors jau dabar matome, kad pažeidimų ten yra. Dėl baudžiamosios atsakomybės spręs policija su prokuratūra.

Žymos: | | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Atliekų tvarkymo įmonėje žuvo du vyrai, vienas jų – ukrainietis (papildyta)”: 3

  1. Marius parašė:

    Na visgi gali būti atveju kad ir darbuotoju aplaidumas,nepulkit kaltinti gyvuju. Buna visokiu atveju,gal valdzia nedarytu bedu specialiai savo darbuotojam,gal dar neisproteje. Vienas gelbeti gal bande kad zuvo du? 🙁 as zinau kad man kaikuriuos dalykus ne taip lengva ikalti i galva,o tokiu ar panasiu turbut daugiau

  2. Vakarė parašė:

    Aišku kaip diena, bus apkaltinti dadbuitojai, kad nesilaikė darbo saugos taisyklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga, Svarbu

Sąskaitos už degusias atliekas nesumažino

Ir apeliacinės instancijos teismas patvirtino, kad aplinkosaugininkai pagrįstai paskyrė beveik poros dešimčių tūkstančių eurų baudą atliekas Klaipėdos rajone, Aukštkiemių kaime, ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Partrenkė paspirtukininką

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Gruslienės, ketvirtadienį, apie 9 val., Klaipėdoje, Smiltelės-Simonaitytės g. sankryžoje, automobilis „KIA” sukdamas ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Klaipėdoje nušautas vyras, nusišovė ir žudikas

Žurnalistas Česlovas Kavarza socialinio tinklo paskyroje praneša, jog sekmadienio rytą Klaipėdoje, Varpų g., netoli Prano Mašioto progimnazijos nušautas 38 metų ...
2024-05-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This