P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Atliekų tvarkymo įmonėje žuvo du vyrai, vienas jų – ukrainietis (papildyta) (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-09-13


Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešė apie penktadienio ryte Klaipėdos priemiestyje darbo vietoje nutikusią nelaimę.

Pranešime teigiama, jog 9.42 val. skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos rajone Aukštkiemių kaime esančioje įmonėje „Virginijus ir Ko” „presas prispaudė žmogų”.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Grauslienės teigimu, darbo vietoje žuvo du vyrai.

„Pirminiais duomenimis, vienas žuvusysis yra 1969 metų gimimo, kito duomenys dar tikslinami”, – sakė Komunikacijos poskyrio vadovė. Vėliau paskelbta, jog antram žuvusiam vyrui buvo 35-eri.

Susisiekus su Plungėje registruotos įmonės „Virginijus ir Ko”, užsiimančios atliekų tvarkymu, vienu iš darbuotojų, Mindaugu Slonksniu, jis atsisakė žurnalistei pasakyti įmonės vadovo telefono numerį, kuris įmonės tinklapyje neskelbiamas. Pats pakomentuoti įvykio irgi nesutiko.

„Aš nieko žurnalistams nekomentuosiu”, – šiurkščiai atšovė regiono vadovu įmonės tinklapyje pristatomas vyras, padėjęs telefono ragelį.

Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėjo Vytauto Ročio komentaras: 

Yra žuvę du vyrai ir vienas iš jų užsienietis, trečios šalies pilietis. Ukrainietis, komandiruotas į tą įmonę. Abu kūnai labai sumaitoti. Presas buvo remontuojamas, galima sakyti, kad remontuojant šitą presą nebuvo laikomasi elementarių reikalavimų. Atliekant remonto darbus reikia ir lenteles pasikabinti ir dar kai kuriuos dalykus. Pažeidimų ten yra ir kitokių, mūsų inspektoriai paėmė paaiškinimus, direktoriui duoti nurodymai pateikti visą informaciją. Mes dėl baudžiamosios atsakomybės nesprendžiame, mes atliksime tyrimą savo kompetencijos ribose, nors jau dabar matome, kad pažeidimų ten yra. Dėl baudžiamosios atsakomybės spręs policija su prokuratūra.


  2019-09-13

  3 komentarai “Atliekų tvarkymo įmonėje žuvo du vyrai, vienas jų – ukrainietis (papildyta)”

  1. Na visgi gali būti atveju kad ir darbuotoju aplaidumas,nepulkit kaltinti gyvuju. Buna visokiu atveju,gal valdzia nedarytu bedu specialiai savo darbuotojam,gal dar neisproteje. Vienas gelbeti gal bande kad zuvo du? 🙁 as zinau kad man kaikuriuos dalykus ne taip lengva ikalti i galva,o tokiu ar panasiu turbut daugiau

  2. Aišku kaip diena, bus apkaltinti dadbuitojai, kad nesilaikė darbo saugos taisyklių.

   • O, kaip kitaip? Kalti bus žuvusieji! Eilinį kartą įmonės vadovai išsisuks….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt