P0

Kriminalai ir nelaimės

Uostamiestyje viešose vietose padaugėjo plėšimų ir smurto

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-09-15


Pastarosiomis dienomis Klaipėdos policijos pareigūnams vis dažniau skundžiasi žmonės, viešose vietose nukentėję nuo nepažįstamųjų ar net pažįstamų asmenų smurto ir plėšimų.

Šeštadienį uostamiestyje užfiksuotas vienas,  penktadienį – du tokie atvejai, o ketvirtadienį sulaikytas prie mažamečių vaikų kabinėjęsis vyras.

Šeštadienį ryte apie 9 val. Debreceno g. parke prie tvenkinio prie 19-mečio priėjęs pažįstamas 26 metų asmuo trenkė vaikinui į veidą, pagriebė iš jo rankų mobiliojo ryšio telefoną, o iš kišenės ištraukė interneto maršrutizatorių bei 50 eurų. Nukentėjusiajam padaryta 219 eurų žala.

Tuo metu į policiją kreipęsis 31 metų vyriškis pranešė, jog penktadienį apie 18.40 val. Taikos pr. esančiame bare kilo konfliktas su dviem nepažįstamais asmenimis. Pastarieji jį sumušė ir atėmė 255 eurus.

O štai ankstyvą penktadienio rytą, apie 5.43 val., du nepažįstami asmenys apiplėšė 21 metų vaikiną. Vienas iš užpuolikų, pargriovęs vaikiną, reikalavo atiduoti pinigus, vėliau trenkė jam į veidą ir iš kelnių kišenės ištraukė piniginę. Paėmęs ten buvusius visus 250 eurų, užpuolikas pabėgo.

Visais trim atvejais policijoje pradėti tyrimai dėl plėšimo.

Ketvirtadienį uostamiestyje moteris tavo liudininke, kaip prie mažamečių vaikų viešoje vietoje kabinėjosi nepažįstamas vyras.

Pasak 35 metų moters, apie 16.30 val. ji pastebėjo, kaip Baltijos pr. vyras kalbina mažamečius vaikus, kviesdamas juos eiti kartu. Tai pamačiusi, moteris vyrą sudrausmino, o vaikus nusivedė į šalį. Nepatenkintas jaunas vyras moterį apšaukė, ir, išsitraukęs peilį, ėmė jai grasinti.

Atvykę policijos pareigūnai 37 metų vyriškį išsivežė su savimi į komisariatą.


2019-09-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt