P0

Verslas

Spalį prognozuoja pigesnę šilumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-17


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, įvertinusi preliminarią šilumos tiekėjų pateiktą informaciją apie kuro ir šilumos iš nepriklausomų šilumos gamintojų (NŠG) įsigijimo kainas, skelbia prognozę, kad spalį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina šalyje turėtų būti apie 13 proc. mažesnė nei 2018 m. spalį.

Prognozuojama, kad spalį tarp penkių didžiųjų miestų už šilumą mažiausiai mokės Šiaulių, daugiausiai – Panevėžio gyventojai.

Per metus, palyginus su 2018 m. spaliu, NŠG parduodamos šilumos kaina Klaipėdoje didėjo 29 proc. (vidutinė kaina – 1,62 ct/kWh). Visgi ji lyginant su Vilniumi ir Kaunu, kur fiksuojama priešinga – mažėjimo tendencija (atitinkamai -18,82 ir -9,39 proc.) išliks mažiausia. Sostinės NŠG vidutiniškai prašo 3,27 ct/kWh, Kauno –  2,05 ct/kWh.


  2019-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt