P0

Miestas, Svarbu

Garažų savininkai – prieš gatvę (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-09-19


Klaipėdos savivaldybės norams palei Jono kalnelio bastionus nutiesti trūkstamą Pylimo gatvės atkarpą priešinasi dalis ant būsimos trasos stovinčių sovietmečio garažų savininkų.

Kai kurių kliūtimi Pylimo gatvei tapusių sovietinių garažų, ko gero, nugriauti be teismo neišeis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Sprendimą dėl dalies šių garažų išpirkimo miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komitetui pristatęs Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis informavo, kad iš penkiolikos savininkų su įstatyme numatyta rinkos kaina ir 10 proc. priedu sutiko tik penki. Jiems už garažus būtų sumokėta nuo 10 000 iki 11 880 Eur.

„Buvo du susitikimai su gyventojais, labai audringi, visko išgirdome. Aiškinama, kad nereikia čia tokios gatvės. Mes dar papildomai kreipėmės į urbanistus ir teiravomės, ar Pylimo gatvės tęsinys šiandien dar aktualus. Atsakymas buvo vienareikšmis – jo reikia”, – sakė E. Simokaitis.

Pasak jo, jei likusių garažų savininkai ir toliau laikysis savo pozicijos, bus inicijuota jų paėmimo visuomenės poreikiams procedūra ir tada šie gyventojai neteks galimybės gauti papildomos 10 proc. priemokos, nebent teismas nuspręstų kitaip.

Minėtasis komitetas vienbalsiai pritarė sprendimo projektui dėl šių penkių garažų išpirkimo. Galutinį žodį dar šį mėnesį turėtų tarti miesto Taryba.


  2019-09-19

  3 komentarai “Garažų savininkai – prieš gatvę”

  1. AvatarAnonimas (IP: 188.69.199.100)

   seniai tą bomžyną ten reik tvarkyt

  2. AvatarGvidas (IP: 109.123.74.102)

   Norint, kad miestas gražėtų, reikia viską kompleksiškai ir tvarkyti, tad esu už tai, kad šie garažai būtų išpirkti ir sutvarkyta teritorija. Tokie garažai apskritai turėtų išnykti iš miesto centro, kaip ir apleisti pastatai. Pripažinkim, nemalonu matyti per šventes už šių garažų žmones, kurie atlieka gamtinius reikalas.. Tad sutvarkius teritoriją, tokių dalykų neliktų.

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    ir sandeliuku taip pat – niekam jie siais laikais nereikalingi, o vieta senamiestyje uzima.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt