Sportas

Baltijos lygoje startavo nesėkmingai

Atvira Klaipėda

2019-09-22

Sekmadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Baltarusijoje sužaidė pirmąsias naujo Baltijos rankinio lygos sezono rungtynes su Minsko SKA ekipa. Nepilnos sudėties į rungtynes nuvykęs „Dragūnas“ turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą – SKA laimėjo rezultatu 30:23 (16:11).

Pirmosios rungtynių minutės buvo nerezultatyvios – abiejų komandų gynyba buvo be spragų. Į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai baltarusiai iš pradžių pirmavo nedidele persvara – sužaidus 10 minučių rezultatas buvo 5:3.

Sužaidus du trečdalius kėlinio SKA pirmavo jau keturiais įvarčiais (11:7), o pasibaigus kėliniui komandas skyrė penki įvarčiai – 16:11.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje netrūko klaidų ir „Dragūnui“ sunkiai sekėsi vytis varžovus, kurie per dešimt minučių atotrūkį padidino iki 7 įvarčių – 21:14.

Nors vėliau Klaipėdos komandai pavyko sumažinti atsilikimą (26:21), Minsko ekipa vėl išsiveržė į priekį ir įtvirtino savo pergalę pirmaudama 7 įvarčiais.

Baltijos rankinio lygoje „Dragūnas“ rungtyniauja stipresnėje, A grupėje. Be „Dragūno“ ir SKA, šioje grupėje taip pat grumiasi suomiai Ryhimakio „Cocks“, estai Polvos „Serviti“, latviai Dobelės „Tenax“ ir ukrainiečiai Zaporožės ZTR rankininkai.

STATISTIKA

„Dragūnas“: Lukas Simėnas – 6, Žanas Gabrielius Virbauskas, Laurynas Simonavičius – po 4, Mykolas Lapiniauskas, Gytis Šmantauskas, Lukas Vanagas – po 2, Arvydas Bučius, Deividas Virbauskas, Gintaras Cibulskis – po 1.

SKA: Yulyan Hiryk, Viachaslau Bokhan – po 6, Aliaksei Ushal, Siarhei Shylovich – po 4, Mikalai Aliokhin, Bogdan Cherkashchenko – po 3, Ivan Brouka – 2, Yan Sabko, Dzianis Rutenka – po 1.