P0

Verslas

Jungtinei veiklai susijungė rinkodaros, komunikacijos ir medijų specialistai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-23


Komunikacijos agentūra „Media dia“ skelbia, kad po jos sparnu susijungė rinkodaros, komunikacijos, ryšių su visuomene ir medijų specialistai. Teigiama, kad tai pirmoji tokia komanda Vakarų Lietuvoje, „teikianti rinkodaros ir komunikacijos paslaugas verslui nuo A iki Ž”.

Anot pranešimo spaudai, agentūroje dirba 13 profesionalų, kurių kiekvieno patirtis ne mažesnė nei 8 metai.

Nuotraukoje – grafikos dizaineris Darius Pajauskas, fotografas Donatas Vaičiulis, komunikacijos specialistė Eglė Grajauskienė, vaizdo projektų vadovas Vidas Valinčius, fotografas ir drono operatorius Andrius Pelakauskas, verslo komunikacijos konsultantė Edita Valinčienė, rinkodaros konsultantas dr. Donatas Jonikas, vaizdo operatorė Domantė Stankevičiūtė.

Teigiama, kad „Media dia“ komandos nariai yra įgyvendinę projektus visose Skandinavijos šalyse, Nyderlanduose, Vokietijoje, Šveicarijoje, taip pat Ukrainoje, Kinijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Anot jų, dirbant komandoje įgyvendinami didesni projektai ir pasiekiami efektyvesni rezultatai.

„Verslui patogu, kai visi procesai nuo idėjos, strategijos sukūrimo ir įgyvendinimo yra vienose rankose, procesų metu bendraujama tik su 1-2 projektų vadovais“, – pranešime spaudai cituojama agentūros „Media dia“ steigėja Edita Valinčienė.

Agentūros komandą sudaro trys strategai: ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros konsultantas Donatas Jonikas, ryšių su visuomene projektus Lietuvoje ir užsienio šalyse valdanti komunikacijos konsultantė Edita Valinčienė, turizmo verslo konsultantas doktorantas Edgaras Vaškaitis. Taip pat joje yra keturi skirtingo profilio fotografai, besispecializuojantys verslo, pramonės, reportažinėse, sporto, estetinėse viešbučių ir SPA srityse, du grafikos ir gaminių dizaineriai, kuriantys originalų verslo firminį stilių, pilnai suformuota ir vaizdo projektų komanda, rengianti reprezentacinius verslo pristatymus, TV reportažus.

„Media dia“ komandos narių klientais yra „DFDS Seaways“, „Klaipėdos Smeltė“, „TowMar Baltic“, „Admen“, „Philip Morris“, „Gridins Group“, A. Griciaus autotransporto įmonė, „Viada“, „Technorama“, „Makalius.lt“, „Klaipėdos pienas“, „Atostogų parkas“, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Kretingos rajono savivaldybė ir kiti. Šias įmones „Media dia“ konsultuoja ar yra konsultavusi rinkodaros ir išorinės komunikacijos efektyvinimo klausimais, tyrusi konkurencinę aplinką, nustačiusi tikslinius klientus, viešinusi žiniasklaidoje, sukūrusi firminį stilių, įgyvendina ar yra įgyvendinę reprezentatyvius foto-video projektus.

Parengta pagal „Media dia“ pranešimą spaudai


2019-09-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt