P0

Sportas

Pajūrio seniūnaitijos suspindėjo žaidynėse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-23


Gargžduose vykusiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse, kuriose rungėsi daugiau kaip 1 000 dalyvių,  bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė.

II vietoje liko Kretingos rajono savivaldybė, o III vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė. Bendroje įskaitoje tarp miestų I vietą iškovojo Klaipėdos, II – Panevėžio, III – Kauno miesto savivaldybė.

„Mums visiems kartu labai svarbu suprasti ir tikėti, kad tokie projektai, kurių misija – įtraukti kiekvieną mūsų šalies gyventoją į sporto visiems sąjūdį, yra be galo reikalingi pirmiausia pačiam žmogui, jo šeimos nariams, seniūnijų, savivaldybių bendruomenėms. Kartais sunku patikėti, kiek daug reiškia žmogui būti pakviestam atstovauti savo regionui, būti įtrauktam į bendruomenės veiklą, todėl mūsų tikslas – puoselėti mėgėjų sportą ir pasiekti, kad kuo daugiau šalies gyventojų organizuotai ir sistemingai sportuotų savo gyvenamosiose vietose“, – finalinių varžybų metu sakė asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislovas Vasiliauskas.

Pastaraisiais metais Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės buvo vykdomos etapais. I etapo atrankinės varžybose buvo vykdomos seniūnijose ir savivaldybėse tarp seniūnijų ir mikrorajonų komandų. II etapo atrankinės varžybos vyko 8 miestų zonose, kuriose varžybas organizuoja ir vykdo savivaldybės ir sporto centrai. Todėl į finalą atvyko tik stipriausios komandos, įveikusios ne vieną varžovą ir esančios vertos kovoti finale.


2019-09-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt