Uostas ir jūra

Vėl atvyks „Hebridean Sky”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-24


Trečiadienį nuo 12.30 iki 20 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „Hebridean Sky”, į mūsų miestą šiemet atvykstantis jau trečią kartą.

cruisemapper.com nuotr.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, šį kartą laivu atvyks 92 keleiviai iš Australijos, Naujosios Zelandijos, Airijos bei Didžiosios Britanijos.

90 m ilgio, 7 denių laivas buvo pastatytas 1991 m. Italijoje. Šis su Bahamų vėliava plaukiojantis laivas priklauso mažųjų kruizinių laivų kategorijai. Šiuo laivu gali plaukti ne daugiau kaip 120 keleivių. Laive nuolat dirba 72 įgulos nariai. Visos penkiuose deniuose išdėstytos kajutės – apartamentai.

Laivas priklauso Didžiosios Britanijos kompanijai „Noble Caledonia”. Seniau tai buvo ekspedicijų laivas, vykdavęs į Arktį ir Antarktį.


2019-09-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt