P0

Verslas

Savaitgalį vyks augalų mugė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-25


Jau šį savaitgalį, rugsėjo 27-29 dienomis, Klaipėdoje Jaunystės gatvėje, vėl vyks tradicinė rudeninė vaismedžių sodinukų ir dekoratyvinių augalų mugė „Rudens spalvos“, kurią organizuoja sodo centras „Frezija“ ir Klaipėdos valstybinė kolegija.

„Jei planuojate savo sodą papildyti vaismedžiais ar pasisodinti naujų veislių dabar tam pats tinkamiausias metas. Mugėje prekiaus daug žinomų augalų augintojų bei medelynų iš visos Lietuvos. Sodo centro parduotuvėje galėsite įsigyti įvairių augalų priežiūros priemonių, trąšų, substratų vaismedžiams bei kitiems augalams”, – pranešime spaudai rašo mugės organizatoriai.

Atvažiavus į augalų mugę automobiliu jį bus pastatyti bus galima Liepų, taip pat Arimų gatvėse bei kolegijos aikštelėje. Jaunystės gatvėje automobilius palikti bus draudžiama. Atvykti į mugę galima ir viešuoju transportu – 17 ir 18 autobusais.

Mugė penktadienį-šeštadienį vyks nuo 8 iki 18 val., sekmadienį – nuo 8 iki 16 val.

Parengta pagal  sodo centro „Frezija“ pranešimą


2019-09-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt