Sportas

„Žalgiris“ sutriuškino „Atlantą”

Atvira Klaipėda

2019-09-25

Dabartinis Lietuvos futbolo A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienio vakarą namie net 4:0 (2:0) sutriuškino šeštoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pergalingą pamatą šeimininkai pasiklojo jau pirmame kėlinyje. 25-ąją minutę Tomislavas Kišas įsiveržė į baudos aikštelę ir privertė Luką Paukštę gelbėti savo komandą, tačiau dėl kamuolio pakovojęs kroatas suteikė progą Rolandui Baravykui jį pasiųsti į vartus.

Savo buvusiai komandai R. Baravykas įvartį pelnė gana įdomiomis aplinkybėmis. Į kovą gynėjas buvo mestas po to, kai prieš rungtynes apšilimo metu traumą patyrė Pau Moreris.

Antrasis įvartis į „Atlanto“ vartus krito 35-ąją minutę. 21-ąjį gimtadienį pažymėjusiam L. Paukštei nepasisekė – po Hugo Videmonto galingo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą ir, atšokęs nuo vartininko nugaros, suspurdėjo vartų tinkle.

59-ąją minutę klaipėdiečių triuškinamą pradėjo T. Kišas, o 68-ąją minutę tas pats kroatas realizavo baudinį, kurį uždirbo po keitimo aikštėje pasirodęs Gustas Jarusevičius. Rezultatyviausio čempionato žaidėjo sąskaitoje – jau 20 taiklių smūgių.

Per likusį laiką „Žalgirio“ klube debiutavo Deividas Linauskas ir Adomas Ankudinovas, o Vilniaus klubo vartininkas Martinas Berkovecas turėjo paplušėti, atremdamas Bonfilscalebo Bimenyimanos smūgį.

Artimiausias rungtynes „Atlantas“ žais spalio 5-ąją namie su kita Vilniaus ekipa – trečią vietą šiuo metu užimančiais „Riteriais“.