P0

Spyglys

Neatsispyrė pagundai* (1)

Spyglys
2019-09-26


Ko gero, ne tik Spygliui, bet ir jums yra tekę girdėti posakį: „Buvo žmogus kaip žmogus, bet išėjo į politiką ir pasikeitė”.

Regis, šį posakį galima pritaikyti ir naujajam vicemerui, istorikui Arvydui Cesiuliui.

Jis, dalyvaudamas pasaulinei turizmo dienai skirtoje spaudos konferencijoje, ne tik neatsispyrė pradedančiųjų politikų pagundai pasigirti gerais nuveiktais darbais, kurių esą klaipėdiečiai dėl savo kuklumo vis nesugeba pareklamuoti, bet ir nutarė pamokyti žurnalistus, kaip jie turėtų rašyti.

Turizmo informacijos centro direktorei Romenai Savickienei pasamprotavus, jog dalis turistų, ypač atvykusių iš didžiųjų Europos miestų, džiaugiasi apytuštėmis uostamiesčio gatvėmis, bet dalis tuo ir stebisi, A. Cesiulis suskubo direktorę papildyti: „Tik, žurnalistai, neparašykite, kad Klaipėdos gatvės yra tuščios!”

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-09-26

Vienas komentaras apie “Neatsispyrė pagundai*”

  1. Šis politikas prabalsavo už požeminių garažų statybas Atgimimo aikštėje iškertant visus medžius, kaštonus?… Tai apie kokią kultūrą dar porina….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt