P0

Regionas

Pajūryje – sveikatos takų sistema (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-27


Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad jos teritorijos lankytinų vietų sąrašą papildys ir dar vienas naujas objektas –
sveikatos takų sistema.

Šį objektą Klaipėdos rajono gyventojai ir svečiai galės išbandyti Pajūrio regioniniame parke. Jo atidarymas sutaps su Pasauline turizmo diena, kuriai skirti renginiai prasideda penktadienį.

„Sveikatos takų sistemą, kuri Pajūrio regioniniame parke bus pristatyta rugsėjo 28 dieną, sudaro net trys takai: „Raudonasis“ (,,Karklės“), „Geltonasis“ (,,Olando Kepurės“) ir „Mėlynasis“ (,,Kalotės“). „Raudonojo“ ilgis siekia 4 km, „Geltonojo“ – 3,5 km, o „Mėlynojo“ – 4,5 km. Bendras sveikatos takų ilgis yra 12 km. Pradėti jais vaikščioti galima bet kurioje patogioje vietoje. Jie yra žiediniai, tad pasivaikščiojus galima grįžti į tą vietą, nuo kurios pradėta eiti“, – pranešime spaudai cituojama rajono vicemerė, Turizmo tarybos pirmininkė Audronė Balnionienė.

„Galima pasirinkti vieną taką arba eiti 12 kilometrų visais takais, kurie yra paženklinti atitinkamomis spalvomis. Pradedant eiti sveikatos takais nuo Pajūrio regioninio parko direkcijos aikštelės, juose rasite lenteles su informacija apie nueitą atstumą“, – pasakojo Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė (nuotr.).

Pajūrio regioniniame parke galima išbandyti ir 2 km ilgio ekologinį pažintinį taką „Litorina“, tinkamą ir mažiesiems vaikščiotojams. Tiek prie Olando Kepurės, tiek prie Pajūrio regioninio parko lankytojų centro galima atvykti viešuoju transportu.


2019-09-27

2 komentarai “Pajūryje – sveikatos takų sistema”

  1. Kokie dar pajūrio takai?.. Jeigu ateis kinai, per smogą nei takų nei kelių nematysime….

    • aha ir del to Giruliuose jau dabar pigiausias NT Klaipedoje, ar ne? 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt