P0

Transportas

Atgimimo aikštėje mokys saugaus eismo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-28


Rugsėjo 29 dieną, sekmadienį, jau dešimtus metus iš eilės Lietuvoje bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Šia proga Lietuvos automobilių kelių direkcija organizuoja renginį „Būk matomas ir saugus”, skatinantį saugų eismą. Vienu metu ši šventė vyks trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Klaipėdoje šventė organizuojama Atgimimo aikštėje, ji prasidės 12 val.

Renginio metu patyrę saugaus eismo specialistai pasidalins patarimais apie saugų eismą: kodėl svarbu rinktis tinkamą greitį, nešioti atšvaitus tamsiuoju paros metu, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ir kt.

Renginio lankytojai galės dalyvauti ir interaktyviuose užsiėmimuose: pasimatuoti girtumą imituojančius akinius, kuriuos dėvint bus konstruojama dėlionė. Vyks inovatyvios orientacinės varžybos, kuriose teisingai atsakę į klausimus apie saugų eismą turės galimybę laimėti pagrindinį varžybų prizą – pasivažinėjimą super automobiliu.

Pastaruoju metu išpopuliarėjus elektriniams paspirtukams ir riedžiams, renginio svečiai galės išbandyti šias transporto priemones, susipažinti su jų valdymu ir saugiu elgesiu kelyje.

Renginį užbaigs „X faktoriaus” dalyvių pasirodymas.


2019-09-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt