P0

Regionas

Angelų sargų dieną paminėjo iš anksto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-30


Nors Angelų sargų – policijos diena oficialiai minima spalio 2-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša ją paminėjęs savaitgalį Skuode – skelbiama, jog profesinė šventė kasmet minima vis kitame apskrities mieste.

Ta proga aukotos Šv. Mišios bei surengta įspūdinga šventė bendruomenei, apdovanoti vaikų piešinių konkurso ir sporto varžybų nugalėtojai, paskatinti aktyvūs Skuodo bendruomenės nariai.

Antrus metus iš eilės išrinkti ir trys „Metų pareigūnai“ – kolegos ypatingai pasižymėję tarnyboje, sporte, bei kitose veiklose. Pirminės grandies „Metų pareigūnu“ išrinktas Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Egidijus Tarasevičius – kolegų apibūdinamas kaip ypatingai veiklus, ryžtingas ir savo darbą itin mylintis policininkas.

Vidurinės grandies „Metų pareigūnės“ titulas teko Sandrai Šicaitei. Patrulių rinktinės komanda, kurios sudėtyje buvo ir Sandra, šiemet iškovojo pirmąją vietą Geriausios Klaipėdos apskrities pareigūnų komandos konkurse, pareigūnė taip pat nuolat skina laurus įvairiose sporto varžybose.

Vadovų grandies „Metų pareigūnu“ šiemet išrinktas Areštinės viršininkas Darius Petraitis, be kurio neapsieina ne tik Klaipėdos apskrities bet ir visos Lietuvos policijos renginiai.


2019-09-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt