P0

Sportas

Klaipėdos uosto krepšininkai – vėl čempionai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-30


Klaipėdos jūrų uosto krepšinio komanda į Klaipėdą parsivežė čempionų taurę – lietuviai trečią kartą iš eilės laimėjo Baltijos uostų krepšinio turnyrą. Turnyras rengtas 17-ąjį kartą, kiekvienas metais jis rengiamas vis kitoje šalyje. Šį kartą krepšininkai dėl stipriausiųjų titulo kovojo Kaliningrade.

Čempionate varžėsi krepšininkai iš Talino, Rygos, Ventspilio, Liepojos, Klaipėdos ir Kaliningrado uostų. Burtai lėmė, kad Klaipėda pateko į pogrupį su Ryga ir Ventspiliu, kitame žaidė Kaliningradas, Talinas ir Liepoja. Savo pogrupyje klaipėdiečiai laimėjo prieš latvių iš Rygos komandą rezultatu 54:37. Prieš Klaipėdos uostininkus neatsilaikė ir kito Latvijos uosto, Ventspilio, komanda (53:33).

Finale dėl čempionų taurės prieš Klaipėdą kovojo Kaliningrado uosto atstovai. Po įnirtingos kovos klaipėdiečiai sutriuškino rusus rezultatu 66:52. Trečioje vietoje liko estai, ketvirti – Ventspilio, penkti – Liepojos, šešti – Rygos krepšininkai.

Kitais metais Baltijos uostų krepšinio turnyras vyks Taline, 2021 metais uostų krepšininkai susitiks Klaipėdoje.


2019-09-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt