P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė mokiniams grasinusį paauglį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-30


Klaipėdos miesto policijos pareigūnai, reaguodami į pranešimus apie greta Sendvario progimnazijos besisukiojančius paauglius, kurie galimai grasino kitiems nepilnamečiams, kėsinosi atimti pinigus ar juos sumušti, sulaikė vieną įtariamąjį.

Anot policijos pranešimo, pareigūnai apsilankė šioje mokykloje, pasikalbėjo su jos administracija ir moksleiviais. Po to buvo nustatyti galimi įtariamieji, o pirmadienį policininkai sulaikė 15-metį, jau pasižymėjusį vagystėmis. Įtariama, kad jis galėjo būti vienas iš moksleiviams grasinusių paauglių. Vaikinas uždarytas į areštinę.

Klaipėdos policija prašo asmenis, galimai nukentėjusius nuo šių paauglių, kreiptis į artimiausią policijos komisariatą ar skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.


  2019-09-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt