P0

Transportas

Dvi dienas – išskirtinis policininkų dėmesys vairuojantiems senjorams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-01


Policija praneša, kad Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga ypatingą dėmesį skirs vairuojantiems senjorams. Visoje šalyje spalio 1-2 d. keliuose dirbantys policijos patruliai geranoriškai atkreips dėmesį į vyresnio amžiaus vairuotojus ir bendraus su jais saugumo klausimais, kvies nemokamai pasivaišinti kava.

„Senjorai yra svarbi ir nuolat auganti, aktyvi šalies gyventojų amžiaus grupė. Spalio 1-ąją, Policijos – Angelų Sargų dienos išvakarėse, norime skatinti senjorus dalintis savo patirtimi, rūpintis savo ir aplinkinių sveikata bei saugumui. Pareigūnai bendraus ir patars jiems eismo saugumo, sukčiavimo bei apiplėšimų prevencijos klausimais“, – pranešime spaudai cituojamas Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

Policijos atstovas atkreipia dėmesį, kad vyresnio amžiaus vairuotojai nepelnytai laikomi ypač rizikinga, daug eismo įvykių sukeliančia grupe. Policijos duomenimis, šiemet eismo įvykių kaltininkais pripažinti tik 5 proc. vairuotojų, kurių amžius daugiau kaip 70 metų.

Prie policijos akcijos senjorams šiemet jungiasi ir degalinių tinklas „Circle K“, dovanodamas vyresnio amžiaus vairuotojams galimybę nemokamai išgerti kavos bei pasivaišinti bandele.

„Siekiame prisidėti prie didesnio eismo saugumo ir diegti įprotį vairuotojams neskubėti, suteikti sau laiko atsikvėpti ir pailsėti, kad budrumas kelyje nenusloptų. Suprasdami, kad vienas pagrindinių senjorų poreikių yra dėmesys, kartu su policija norime padaryti jiems mažą šventę. Spalio 1 d. dieną minima ir Tarptautinė kavos diena, todėl vaišiname senjorus šviežiais kepiniais ir puodeliu karšto gėrimo“, – teigia degalinių tinklo direktorius Skirmantas Mačiukas.

Statistikos departamentas skaičiuoja, kad šių metų pradžioje Lietuvoje gyveno daugiau kaip 552 tūkst. gyventojų, vyresnių nei 65 metai.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-10-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt