P0 mobilus

Politika

Etikos sargai tirs Klaipėdos mero elgesį (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-03


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį nusprendė tirti Klaipėdos miesto savivaldybės mero Vytauto Grubliausko elgesį.

Tyrimo metu bus aiškinamasi, ar valstybės politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas pradėtas po to, kai buvo gautas pranešimas, kurio autorius neįvardijamas. Pranešime teigta, jog meras savo privačių interesų deklaracijoje esą nenurodė, jog yra asociacijos „Klaipėdos džiazo festivalis“ steigėjas.

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.


2019-10-03

2 komentarai “Etikos sargai tirs Klaipėdos mero elgesį”

  1. Visi prie to jau taip priprato, kad net komentuoti tingi. Lyg taip ir turėtų būti, kol priklausai neliečiamųjų kastai mūsų nepakartojamame miestelyje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt