P0

Verslas

Mugėje – nemokami stiliaus, mados ir grožio ekspertų seminarai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-03


Spalio 6 dieną, sekmadienį, nuo 10 iki 17 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks mugė „Fashion bazaar. Mada“.

Anot renginio organizatorių, jo metu bus galima ne tik įsigyti naujausių įvairių kūrėjų šaltajam sezonui skirtų darbų, bet ir pasisemti žinių, dalyvaujant nemokamose paskaitose su žinomais savo sričių profesionalais: stiliste Ernesta Venckute, mados prognozuotoja – analitike Marija Palaikyte, vizažo meistre – Viktorija Viki ir vidinio grožio puoselėtoja – psichologe Ramune Murauskiene.

Visi, kuriems įdomios ir aktualios rudens – žiemos sezono mados, bus laukiami stilistės Ernestos Venckutės vedamoje paskaitoje. Žinoma moteris dalinsis patarimais apie stiliaus ypatumus trijose dažniausiai pasitaikančiose gyvenimo situacijose: mieste, darbe ir pasimatyme su mylimuoju. Ji taip pat išmokys susikurti skoningą, nenuobodžią ir puikiai tarpusavyje derančią drabužių kapsulę.

Kur kas plačiau apie sezono ir viso laikmečio mados tendencijas bei jų ryšį su kiekvienu pasakos mados prognozuotoja – analitikė Marija Palaikytė. Ji padės išspręsti dažnai iškylančią dilemą: kas geriau, būti madingu ir vilkėti tik tai, kas šiuo metu yra „ant bangos“, ar rengtis neatsižvelgiant į vyraujančias sezono madas, tačiau kuriant savo individualų stilių.

Nemokamos „Fashion bazaar. Mada“ mugės metu lankytojų lauks paskaitos ne tik apie madą, bet ir apie grožį. Makiažo meistrė Viktorija Viki dalinsis žiniomis apie tai kaip tinkamai prižiūrėti ir paruošti odą, kad ji nuolat būtų skaisti ir švytinti bei patars kaip teisingai išsirinkti makiažą skirtingiems įvaizdžiams.

Psichologė Ramunė Murauskienė ves paskaitą tema „Kur slypi moters grožis?“. Jos metu bus kalbama apie moters grožio šaknis ir vidinį makiažą, svarbiausias jo tendencijas ir kasdienio puoselėjimo galimybes.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Parengta pagal „Inzi group” pranešimą spaudai


  2019-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt