P0

Spyglys

Neprilygsta net ir saldainiais*

Spyglys
2019-10-03


Įvairūs mūsų miestelio politikai kartas nuo karto vis pabamba, kaip esą gerai gyventume, jei kaip liepojiškiai, rygiškiai ar ventspiliečiai galėtume valdyti uostą, o ne laukti trupinių nuo jo stalo, kurių dalybos dabar yra Susisiekimo ministerijos valioje.

Kad tokiose kalbose yra dalis tiesos, liudija ir tokios mažytės smulkmenos, kaip reprezentaciniai saldainiai, kurių yra užsisakiusi ir Uosto direkcija, ir Savivaldybės administracija.

Ir jei uosto saldainių sudėtyje yra 62 proc. kakavos (beveik traukia iki 70 proc., kuriuos rekomenduoja specialistai), tai savivaldybė su savo saldainiais vos vos patenka į aukštesnės kokybės klasę, kuriai būtina išspausti bent 43 proc. kakavos. Miesto valdžios dalinamuose saldainiuose jos yra tik 45 proc…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-10-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt