Sportas

„Neptūnas-Akvaservis“ sezoną pradėjo nesėkmingai

Atvira Klaipėda

2019-10-03

Pirmąsias šios sezono NKL rungtynes namie žaidęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtadienio vakarą nusileido kaimynams – „Gargždų” ekipai rezultatu 64:69 (20:23, 8:10, 21:14, 15:22).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Po pirmojo ketvirčio aikštelės šeimininkai atsilikinėjo 3 taškai (20:23), antrajame kelinyje klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 0:8 ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo – 28:33

Trečiasis ketvirtis prasidėjo keturiais Adomo Sidarevičiaus taškais, tris pridėjo Herkus Kupmys, o klaipėdiečių spurtas 13:0 padėjo įsiveršti į priekį (41:35).

Per paskutiniąsias dvi trečiojo kėlinio minutes vyko atkakli kova, o po taiklaus Nojaus Mineikio dvitaškio su pražanga Klaipėdos ekipa įsiveržė į priekį (49:47).

Lemiamame ketvirtyje likus dviems minutėms po Vytauto Šarakausko taiklių baudos metimų klaipėdiečiai turejo minimalų pranašumą (62:61), vis dėlto „Gargždų“ krepšininkai pataikė du tritaškius ir privertė klaipėdiečius pasiduoti – 64:69.

Šiame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai padėti negalėjo po nosies operacijos sveikstantis Dovydas Romančenko.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais šį sekmadienį išvykoje Molėtuose, kur susitiks su vietos „Ežerūnu”.