Įkurtas Laisvės partijos Klaipėdos skyrius

Politika

Laisvės partija šeštadienį įsteigė Klaipėdos skyrių. Skyriaus pirmininke išrinkta Klaipėdos miesto tarybos narė Vaida Žvikienė.

Anot pranešimo, partijos skyriai dabar jau yra visuose Lietuvos didmiesčiuose, iki metų pabaigos skyrių tinklas, planuojama, aprėps visą Lietuvą. Teigiama, kad partijos narių skaičius šalyje siekia apie 3000.

Susirinkime išrinkti ir pirmininkės pavaduotojai. Jais tapo teisininkė Laura Sereckė, teisininkė, visuomenininkė Birutė Andruškaitė, kardiochirurgas dr. Saulius Raugelė ir Tadas Petrokas, dirbantis privačioje įmonėje. Pasak pranešimo visi jie, kaip ir absoliuti dauguma į susirinkimą atėjusių naujosios politinės organizacijos narių – jauni žmonės, iki šiol nedalyvavę politikoje, nebuvę jokios partijos nariais.

Susirinkime pristatyti ir programiniai partijos pagrindai – naikinti asmens laisvę varžančius draudimus, užtikrinti kokybišką švietimą, įtraukti visaverčiam gyvenimui visuomenės paribyje esančias pažeidžiamiausias grupes.

Sveikinimo žodžius naujiesiems partiečiams tarė partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kurio rinkiminėje komandoje buvo ir klaipėdiečių, dabar tapusių šios partijos nariais.

5 Comments

 1. Jonas

  Dar vieni „gelbėtojai“…

  Reply
 2. Anonimas

  „Su Vaida Žvikiene mus sieja draugiški, normalūs santykiai. Mes žmonės bendraujantys. Nesu politikoje, negaliu įtakoti, neužsiiminėju tokiais dalykais”, – sakė S. Raugelė.

  Bet dabar jau politikoje…

  Reply
  • Anonimas

   Ir jau sužadėtiniai…

 3. klaipėdietė

  Naujoji partija ,tikriausia,NESKURS : PAREMS Daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai (LAIKYKITĖS butų savininkai !)Juk p.Vaida Ž. – ,,Mano būstas LT Regiono vadovė !

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This