P0

Uostas ir jūra

Atvyks anksčiau „Aleksandr Pushkin” buvęs „Marco Polo”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-07


Pirmadienį nuo 9 iki 17 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „Marco Polo”.

cruisemapper.com nuotr.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, šiuo laivu į mūsų miestą atvyksta 770 keleivių iš 12 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis yra iš Didžiosios Britanijos. Kiti keleiviai iš Australijos, Kolumbijos, Danijos, Vokietijos, Airijos, Italijos, Japonijos, Maltos, Naujosios Zelandijos, Švedijos bei JAV.

Į Klaipėdą laivas atvyksta iš Rygos. Palikęs mūsų uostamiestį jis vyks į Gdanską. Laivo keleiviai 11 dienų kruizo po Baltijos jūrą metu dar aplanko Vokietiją, Daniją, Švediją.

176 m ilgio, 11 denių laivas, plaukiojantis po Bahamų vėliava, buvo pastatytas 1965 m. Rytų Vokietijoje. Iš pradžių laivas priklausė Sovietų sąjungos Baltijos laivininkystės kompanijai ir buvo vadinamas „Aleksandr Pushkin”. 1991 m., pasikeitus savininkams, laivas pervadintas „Marco Polo”. Dabar laivas priklauso Graikijoje įkurtai kompanijai „Global Maritime Group”. Laivo operatorius – Didžiosios Britanijos kompanija „Cruise and Maritime VoyagesCruise and Maritime Voyages”.


Uosto vidus kompas

2019-10-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt