P0

Kriminalai ir nelaimės

Automobilio vagis įkliuvo nusikaltimo vietoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-07


Automobilį ketinęs pavogti jaunas vyras atsidūrė areštinėje, nes jį savininkas sulaikė nusikaltimo vietoje.

1982 metais gimęs klaipėdietis sekmadienį uostamiesčio policijai pranešė, jog kažkas kėsinosi pavogti jo automobilį „Volkswagen Golf“. Apie galimą vagystę automobilio savininką apie 10 val. informavo jo pažįstamas. Jis teigė, kad vyro automobilyje, stovėjusiame Naikupės g., sėdi nepažįstamas asmuo.

Kai automobilio savininkas atbėgo prie savo transporto priemonės, rado joje sėdintį vyriškį, kuris jau buvo sugadinęs automobilio užvedimo spynelę, automobilis buvo užvestas. Sugadintos detalės įvertintos 150 eurų, automobilio pavogti nespėta.

Įvykio vietoje sulaikytas įtariamasis, gimęs 1994 m. Jis uždarytas į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Policija savaitgalį sulaukė dar vieno pranešimo apie sugadintą automobilį. Informuota, jog dar rugsėjo 30 dieną J. Janonio g. išdaužtas Lietuvių gestų kalbos vertimo centro tarnybinio automobilio „Škoda Fabia“ galinis stiklas. Žala – 200 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.


2019-10-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt