P0

Miestas

Rengia jau ketvirtąją Atsinaujinimo dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-08


Spalio 19-ąją, šeštadienį, Žvejų rūmuose Klaipėdos katalikų bendruomenė organizuoja jau ketvirtąją Atsinaujinimo dieną, kurios šiemetinė tema – „Kur gyveni?”.

„Atsinaujinimo diena – tai bendrystės šventė, sutraukianti virš 1000 dalyvių Tai laikas susitikti, atsinaujinti, sustiprėti. Tebūna šis renginys ne vien tikintiesiems. Juk kiekvienas ieškome atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus. Būryje ieškoti ir atrasti drąsiau”, – rašo organizatoriai.

Nemokamo renginio pradžia – 12 val. Šventę vainikuos 17 val. Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo aukojamos šv. Mišios.

Renginyje dalyvas sesuo Viktorija Voidogaitė CC (Vilnius), kun. Algirdas Akelaitis (Kaišiadorys), kun. Mindaugas Grigalius (Kelmė), šlovinimo choras „Jėga“ (vad. Audronė Juozauskaitė) ir instrumentinė grupė. Renginį ves aktorė Eglė Jackaitė.


2019-10-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt