P0

Regionas

Palangos kurhauze – muzikos vakarai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-09


Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia į koncertų ciklą „Muzikos vakarai kurhauze“.

Pasak centro direktorės Vitos Petrauskienės, ciklas pristato ne tik jau pripažintus, gerai žinomus akademinės muzikos atlikėjus, bet siekia suteikti galimybę ir jauniems, talentingiems muzikams, kurie tik pradeda savo kūrybinį kelią scenoje.

Spalio 24 d. savo koncertinę programą pristatys dvi talentingos atlikėjos. Tai Vera Nebylova, Yuri Bashmet jaunimo orkestro violončelių grupės koncertmeisterė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti Europoje, grojusi Italijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose. Kartu su ja muzikuos pianistė, devynių tarptautinių konkursų laureatė Simona Zajančauskaitė, aktyviai koncertuojanti ir kaip solistė, ir įvairių kamerinių ansamblių dalyvė. 2005–2010 m. S. Zajančauskaitė buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkė, 2013–2014 m. laimėjo Ernsto Freibergero fondo apdovanojimą „Deutschlandstipendium“. Už pasiekimus muzikoje Simona yra apdovanota Prezidento V. Adamkaus premija.

Koncerte skambės L. van Beethoven 7 Variacijos „Bei Männern, welche Liebe fühlen” tema WoO 46, L. Janacek „Pohadka”, D. Schostakovich Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll, J. Ducros „Encore”.

Centro direktorė džiaugiasi, kad pavyko pasirašyti sutartį su didžiausia šalies koncertine įstaiga –Lietuvos nacionaline filharmonija.

„Derinimo procesas vyko daugiau nei pusę metų. Labai tikėjome ir siekėme bendradarbiavimo su įstaiga, kuri ne tik vasarą gali pasiūlyti aukščiausio meninio lygio programas. Filharmonija pateikė visą paketą įspūdingų koncertinių programų. Iki šių metų pabaigos klausytojų džiaugsmui į „Muzikos vakarų kurhauze“ programą įsilies du įspūdingi projektai. Išsirinkome koncertus visai šeimai, kuriuose persipins trys meno žanrai: muzika, dailė, šokis. Tikimės, kad vaikai, kartu su tėvais, penktadienio vakarus praleis kurhauzo koncertų salėje”, – pranešime spaudai cituojama V. Petrauskienė


  2019-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt