P0 mobilus

Kriminalai ir nelaimės

Avarijoje nukentėjo trys jaunuoliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-10


Klaipėdos rajone, Stučių kaime, įvyko avarija, kurioje nukentėjo žmonės. Eismo įvykio metu metu susidūrė automobilinis kranas „Kamaz“ ir „BMW“.

Avarija įvyko, kai susidūrė “BMW” ir “Kamaz”.

Avarija įvyko trečiadienį, 8.22 val. Apžiūrėjus įvykio vietą bei transporto priemones nustatyta, jog eavarija įvyko nelygiareikšmėje T formos sankryžoje, kai šalutinis kelias yra iš dešinės. Automobilinis kranas „Kamaz“, kurio vairuotojas buvo blaivus, iš šalutinio kelio įvažiavo į pagrindinį kelią. Kai „Kamaz“ sankryžoje vykdė posūkio į kairę manevrą, į krano kairiajame šone esančius konstrukcinius elementus (atraminį hidraulinį cilindrą) priekinės dalies kaire puse atsitrenkė automobilis „BMW“.

Iš Klaipėdos universitetinės ligoninės policijoje gautas pranešimas, jog automobilio „BMW vairuotojui“ (gim. 2001 m.) nustatyta politrauma, jis paguldytas į Reanimacijos skyrių.

Iš Klaipėdos vaikų ligoninės gautas pranešimas, jog automobilio „BMW“ keleiviui, kuriam yra sptyniolika metų, nustatyti sužalojimai: kairiojo dilbio abiejų kaulų lūžimas, kairio kelio sąnario sumušimas ir dešinės plaštakos nubrozdinimas. Vaikinas gydomas Traumatologijos skyriuje.

Dar vienam „BMW“ keleiviui, kuriam taip pat yra septyniolika metų, nustatyta politrauma, jis gydomas Reanimacijos skyriuje.


2019-10-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt