P0

Kultūra

Klaipėdos kultūros fabrike skambės „Tėčių lopšinės“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-10


Visi klausytojai, kuriems aktualu pasiklausyti ir išmokti pačių gražiausių lopšinių, kviečiami į jau aštuntus metus skambančią programą „Tėčių lopšinės“.

Tai – išskirtinės nuotaikos renginys, kuriame skamba tėčių atliekamos vaikiškos dainos, o jose apdainuojami visi įmanomi mažylių migdymo būdai. Žinoma, juos išmano tik tėčiai.

Jau aštunti metai iš tėčių lūpų nenustoja skambėti vaikiškos dainos sudėtos į koncertinę, muzikinę, šeimyninę programą „Tėčių lopšinės“. Lopšinės, kurias atlieka tėčiai, auginantys arba jau užauginę savo vaikus.

Koncertinėje programoje skamba šilčiausios dainuojančių tėčių repertuaro vaikiškos dainos: lengvos kaip snaigė, švelnios kaip pūkas, šiltos kaip senelės megztos pirštinaitės, linksmos kaip bundantis upelis.

Koncerto aplinka visada išlieka artima namų aplinkai. Klausytis koncerto galima ir sėdint kėdėje, ir ant grindų. Pasirodymo metu galima paropoti, pašokti, o pavargus padėti galvelę ant mamos ar tėčio pečių ir snustelti. Koncertai kiek neįprasti savo forma, bet labai jaukūs ir saviti, nes renginio dalyviais gali pabūti kiekvienas.

Ant mamos ar tėčio rankų mažyliai sūpuojasi į taktą, vyresni pamiklina rankeles ir kojeles. Su organizatorių parūpintais instrumentais vyresnėliai įsijungia į muzikuojančių gretas, dažnai, nors ir trumpam, suburia muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguoja tėčiai Linas Švirinas bei Jonas Baltokas.

Koncertuose visų žiūrovų laukia netikėti malonūs susitikimai bei pažintys, nes į renginį susirenka ir vaikų, ir tėvų bendraamžiai.

Lapkričio 24 d., 12 val. „Tėčių lopšinės“ skambės Klaipėdos kultūros fabrike.

Bilieto kaina – 5 eurai. Informacija teikiama telefonu (8 630) 88 919.


  2019-10-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt