P0

Regionas

Neringiškiams teks verstis be elektros

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-10


Elektros skirstymo bendrovė ESO informuoja, kad dėl planuojamų darbų Neringoje spalio 14 d., pirmadienį, kelioms valandoms bus nutrauktas elektros energijos tiekimas.

Numatoma, kad elektra tądien nebus tiekiama Nidos, Preilos, Pervalkos ir Girininkijos vietovėse – nuo 9 iki 11 val.

Elektra bus išjungiama ESO atliekant Nidos transformatorių pastotės rekonstravimo darbus – senus transformatorius keičiant naujais. Atlikti šiuos darbus galima tik išjungus elektros energijos tiekimą.

Rekonstruojant Neringos elektros skirstymo oro linijų tinklą kabeliniu, bus atnaujintos visos 1965–1989 m. pastatytos transformatorių pastotės, taip pat dauguma 1964 metais įrengtų aukštos įtampos elektros oro linijų bus pakeistos į 90 kilometrų ilgio požeminius kabelius.

Rekonstrukcija atliekama siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą įstaigoms, įmonėms, organizacijoms ir gyventojams.

Dėl šių darbų, elektros energija spalio 14 d., pirmadienį, 9–11 val. nebus tiekiama beveik 3000 Neringoje įsikūrusių ESO klientų.

ESO ragina savo klientus iš anksto pasirūpinti elektros energiją vartojančių prietaisų saugumu, įkrauti telefono ar nešiojamojo kompiuterio baterijas.

Jei dėl kokių nors priežasčių yra itin svarbu, kad naudojami elektros prietaisai veiktų be pertrūkių, siūloma apsvarstyti galimybę išsinuomoti išorinį elektros generatorių, prijungiamą prie vartotojo vidaus tinklo. Daugiau patarimų – ESO svetainėje.

Nuolat atnaujinamą informaciją apie atliekamus darbus galima matyti internetinėje svetainėje www.eso.lt esančiame atjungimų žemėlapyje.

Informacija klientams teikiama nemokama telefono linija 1852.


  2019-10-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt