P0

Orai

Į Klaipėdą ateina netikra bobų vasara (3)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2019-10-11


Po pastaruoju metu vyraujančių apniukusių ir lietingų orų klaipėdiečius turėtų pradžiuginti saulė ir šiluma. Žadama, kad bent kelias dienas Klaipėdoje įsitvirtins netikra bobų vasara. Tačiau naktį iš penktadienio į šeštadienį dar teks atlaikyti gamtos stichiją.

Palmiros Mart nuotr.

„Šilumos ir saulės tikrai bus, bet tai nėra tikra bobų vasara. Tikroji būna, kai anticiklonas atneša labai saulėtus ir šiltus orus. Dabar bus šilumos ir saulės, bet bus ir lietaus, tad bobų vasara nėra tikra“, – „Atvirai Klaipėdai“ aiškino Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos budintis sinoptikas.

Artimiausia para bobų vasaros dar tikrai neprimins. Numatoma, jog naktį iš penktadienio į šeštadienį Klaipėdoje siautės stiprus vėjas, kuris pasieks 15-20 m/s greitį, o gūsiuose – ir iki 23 m/s.

Šeštadienio dieną vėjas šiek tiek nurims, naktį pliaupęs lietus taip pat mažins savo apsukas. Naktį bus 11-13 laipsnių šilumos, o dieną termometro stulpeliai turėtų rodyti 13-15 laipsnių.

Sekmadienio dieną klaipėdiečiai jau turėtų išvysti saulę. Naktį dar trumpai palis, bet dieną lietaus tikimybė yra labai maža. Sekmadienį bus debesuota su pragiedruliais, oras sušils iki 14 laipsnių. Numatoma, jog ir naktį, ir dieną dar turėtų būti vėjuota, vėjo greitis gūsiuose vis dar gali siekti iki 17 m/s.

Pirmadienį virš Klaipėdos turėtų praslinkti šilto oro frontas, todėl dieną oras sušils iki 15-16 laipsnių, lietaus tikimybė labai maža, o saulė pro debesis išlįs vis dažniau. Pirmadienio naktį taip pat bus giedra, termometro stulpeliai rodys 11-12 laipsnių.

„Klaipėdiečiai turbūt jau yra įpratę prie permainingų orų, todėl ir pirmadienis neturėtų nustebinti. Pirmoje dienos pusėje bus tikrai šilta, tačiau popiet vėjas ims pūsti iš šiaurės vakarų, todėl šiek tiek atvės“, – teigė sinoptikas.

Vėsesnio oro masė iš Klaipėdos, prognozuojama, nesitrauks ir antradienį. Nors lietaus nebus daug, protarpiais pasirodys saulė, termometro stulpeliai dieną tepakils iki 13 laipsnių, o naktį – iki 10 laipsnių.

Trečiadienį vėl turėtų būti šilta. Lietaus nenumatoma, vėjas nurims, o į Klaipėdą atslinks šilto oro masė iš pietų. Todėl numatoma, jog dieną gali sušilti iki 16 laipsnių, o naktį atvės iki 8 laipsnių.

Panašūs orai bus ir ketvirtadienį.

„Toks oras tikrai panašus į bobų vasarą, bet ji nėra tikroji. Tačiau orai, palyginti su dabar vyraujančiais, turėtų būti labai malonūs“, – tikino sinoptikas.


2019-10-11

3 komentarai “Į Klaipėdą ateina netikra bobų vasara”

  1. Nu jau tikrai straipsnis tikras ar netikras,tai naujiena netikra bobų vasara.Aš galvojau,kad bobos yra tikros,t.y. moterys yra tikros,pasirodo Klaipėdoje ateis netikra bobų vasara.Kad tik mano vyras straipsnio neperskaitytų,tai įkliūsiu,kad esu netikra boba.

  2. Iki siandienos zinojau, kad bobų vasara yra netikra, o nuo siandienos zinosiu, kad dar yra dukart netikra vasara. Ačiū tau zurknaliste, tu lietuvių kalbos ” bokštas”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt