„Atlantas“ nusileido „Liepaja“ ekipai

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-10-12

Naudodamiesi rinktinių pertrauka, Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai sužaidė kontrolines rungtynes Latvijoje su „Liepaja“ ekipą. Uostamiesčio ekipa nusileido aikštės šeimininkams rezultatu 4:3 (2:1).

atlantas.lt nuotr.

Dvikovą kiek aktyviau pradėjo uostamiesčio ekipa, o jau 4-ąją dvikovos minutę šansą pelnyti įvartį turėjo B. B. Calebas, kuris po Vytauto Lukšos perdavimo smūgiavo į vartus, tačiau savo vietoje buvo varžovų vartininkas.

Po keletos minučių šansą turėjo ir Darvydas Šernas, kuris baudos aikštelės prieigose susitvarkė su varžovų gynėjais, tačiau smūgis iš maždaug vienuolikos metrų skriejo virš vartų.

Sužaidus dešimt minučių, pirmąją pavojingą progą sukūrė ir aikštės šeimininkai – po perdavimo iš dešinio krašto „Liepaja“ futbolininkas smūgiavo galva, tačiau netiksliai.

Po varžovų atakos atkuto ir svečiai – vos per keletą minučių galimybes pasižymėti turėjo aktyviai žaidę V. Lukša ir D. Šernas, tačiau abiejų futbolininkų smūgius atrėmė varžovų vartininkas.

Sužaidus dvidešimt minučių krito pirmasis rungtynių įvartis. „Atlanto“ gyėnajms suklydus, aikštės šeimininkai perėmė kamuolį ir iš baudos aikštelės prieigų pažeme pasiuntė jį į baudos aikštelę, kur perdavimą uždarė Liepojos futbolininkas.

Po praleisto įvarčio aktyviau žaisti pradėjo klaipėdiečiai – kelis kartus pavojingai smūgiavo B. B. Calebas, o 30-ąją minutę pastangos davė vaisių. D. Šernas perėmė kamuolį iš varžovų gynėjų, įsiveržė į baudos aikštelę, pritraukė prie savęs kelis gynėjus ir atidavė kamuolį laisvam perdavimo laukusiam B. B. Calebui, kuriam beliko tik pasiųsti kamuolį į vartus.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, žaidimas išsilygino – abi komandos ieškojo progų pasižymėti, tačiau nieko pavojingesnio nesukūrė. Tik 45-ąją minutę Liepojos ekipai pavyko pasižymėti antrąjį kartą – po „Atlanto“ gynėjų klaidos perėmę kamuolį visai greta baudos aikštelės iš maždaug šešiolikos metrų pasiuntė jį į vartus.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo klaipėdiečiai – varžovų gynybą draskė aikštėje pasirodę Tadas Labukas ir Titas Vitukynas, tačiau įvarčiais pasižymėjo aikštės šeimininkai. Vos per keletą akimirkų – 58-ąją ir 60-ąją minutėmis – kamuolys du kartus atsidūrė atlantiečių vartuose.

Po šalto dušo klaipėdiečiai pradėjo spausti varžovus ir bandė švelninti rezultatą – progų turėjo T. Labukas, bet jo smūgį atrėmė antrame kėlinyje į Liepojos vartus stojęs Krišjanis Zviedris. Tačiau pastangos galiausiai davė vaisių – 79-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė T. Vitukynas.

Atlantiečių pajėgos puolime vis labiau gausėjo – į atakas jungėsi ir vidurio gynėjas Dimitaras Petkovas, kuris 83-ąją dvikovos minutę atsidūrė baudos aikštelėje, o varžovų gynėjai neleistinai jį nugriovė. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo T. Labukas.

Per likusias minutes atlantiečiai dar bandė spausti varžovus, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

Istoriniame mače - „Atlanto" pergalė

Šeštadienio popietę Klaipėdos centriniame stadione įvyko istorinės rungtynės - LFF II lygos Vakarų zonoje susitiko Klaipėdos „Atlantas" ir naujai sukurta „Neptūno" ekipa. 
2020-06-27
Skaityti daugiau

Sportas

Šeštadienį - futbolo šventė

Šį šeštadienį, birželio 27-ąją, Klaipėdos „Neptūnas“ rengia futbolo šventę Klaipėdos miesto centriniame stadione. Nuo 11 val. 4-13 metų vaikai ir ...
2020-06-26
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

„Atlantas" toliau gyvuos

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygoje teisę rungtyniauti balandžio pradžioje gavęs Klaipėdos „Atlantas” sulaukė ir palankaus Klaipėdos apygardos teismo sprendimo – ...
2020-04-18
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This