P0

Fotoreportažai, Miestas

Madų šou – didžiuliame biure

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-13


Klaipėdos mados savaitė baigėsi tarptautiniu madų šou – kolekcijas pristatė 11 dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. „Fashion Week Klaipėda“ šiais metais finaliniam renginiui pasirinko neįprastą, darbinę aplinką – biurą.

Edvardo Bertašiaus nuotr.

Didžiausias mados renginys Vakarų Lietuvoje šiais metais išsiskyrė kaip niekad intensyvia programa ir tema „Lūžis“. Ja kviesta permąstyti mados svarbą. Festivalio sumanytoja ir jo prodiuserė Jurga Sutkutė sakė, kad net jei suprantama, jog mada yra ne tik drabužiai, bet ir vidinės esybės išraiška, asmeninė filosofija, reikia nepamiršti ir praktinės pusės, kad „už visko yra didžiulis vartotojiškumas, industrija su teršiančiais fabrikais”. Anot jos, reikia platesnio požiūrio į madą, rasti kaip sutaikyti vidų su išore. Esą kito kelio net nėra – turi įvykti posūkis į sąmoningumą.

Pasak organizatorės, darbinė, kasdienė aplinka madų šou pasirinkta siekiant įžeminti visos savaitės metu lydėjusią temą. Dieną „Light House“ bendradarbystės erdvėje dirbo įvairių sričių specialistai. Tradicija tapo ir tai, kad Fashion Week Klaipėda kasmet kviečia kitaip pamatyti vis kitą miesto vietą.

Šiemetiniame madų šou pristatytos 11 kolekcijų. Jas pristatė tiek žinomi, tiek dar tik kylantys dizaineriai „Naked Bruce“, „Smooth Confess“, Diana Paukštytė, Janulis, Inga Skripka, Iveta Jasiūnaitė, kūrybinis duetas Augustė Zukaitė ir Justas Taroza, latviai „Status by Shtamguts“, Una Bērziņa, Elīna Grīnberga, o per 3D akinius savo kolekciją stebėti kvietusi estė Annika Kiidron.

Į madų šou susirinkusių stilingų svečių minioje buvo galima sutikti ne vieną žinomą žmogų. Šou stebėjo atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasavovai, stilistė Marija Palaikytė, tinklaraščio „Bomberis“ autorius Arnoldas Remeika, baleto šokėja Beata Molytė, verslininkas Juozas Tubinas, makiažo meistrė Olesia Žuravliova, modelių agentūros „Modilina“ vadovė Jolanta Sadauskienė ir kiti.

Festivalį iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.


  2019-10-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt