P0

Regionas

Neringai elektrą grąžino anksčiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-14


ESO praneša, kad suplanuoti Nidos transformatorių pastotės rekonstravimo darbai, seną įrangą keičiant nauja, atlikti laiku, todėl Neringos gyventojams elektros tiekimas atnaujintas anksčiau nei planuota.

Dėl vykdytų darbų, elektros energijos tiekimas buvo išjungtas vos ilgiau nei valandai, vietoje planuotų dviejų. Elektros neturėjo beveik 3000 Neringoje įsikūrusių ESO klientų.

Rekonstruojant Neringos elektros skirstymo įrangą ir oro linijų tinklą kabeliniu, artimiausiais metais bus atnaujintos visos 1965–1989 m. pastatytos transformatorių pastotės, taip pat dauguma 1964 metais įrengtų aukštos įtampos elektros oro linijų bus pakeistos į 90 kilometrų ilgio požeminius kabelius. Rekonstrukcija atliekama siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą įstaigoms, įmonėms, organizacijoms ir gyventojams.


  2019-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt